اصفهان، چهار باغ عباسی، مجتمع اداری افتخار، طبقه سوم، شماره 422
۰۳۱-۳۲۲۰۵۱۱۵
۰۳۱-۳۲۲۲۰۵۹۸

درباره ما

معرفی شرکت شهرک سازان
  • تـاریخــچه
  • پیام مدیـر عـامل
  • خـط مــشی
  • هـیئـت مــدیـره
  • گواهــینامـه‌ها
  • چـارت ســازمـانی

این شرکت فعالیت خود را به توفیق خداوند متعال از سال ۱۳۴۵ با نام موسسه ساختمانی بیستون شروع و سپس از سال ۱۳۶۷ با نام شرکت شهرک سازان ادامه داد.

اجرای پروژه‌های متعدد دولتی، خصوصی، مراکز فرهنگی و تجاری از جمله احداث ساختمان بازار بزرگ فرش امین اصفهان، احداث پروژه در صنایع هواپیماسازی ایران و صنایع اپتیک اصفهان ، احداث پروژه‌های متعدد بانک‌های رفاه و سپه در نقاط مختلف کشور از جمله در استان‌های تهران، اصفهان، سیستان و بلوچستان، چهار محال و بختیاری و قزوین، احداث پروژه‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از جمله ساختمان بیمارستان حضرت صدیقه طاهره (س) و مراکز بهداشتی دیگر در استان احداث پروژه سالن های بازدید ، شستشو و پارکینگهای دپوی کاوه مربوط به سازمان قطار شهر ی اصفهان و احداث مراکز فرهنگی و تجاری تحت پوشش شرکت عمران پولاد شهر اصفهان و شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل در کارنامه این شرکت می‌‎باشد.

شرکت شهرک سازان با سابقه نیم قرن فعالیت مستمر در صنعت ساختمان، مسئولیت‌پذیری و تعامل سازنده با کارفرمایان محترم در پیشبرد پروژه‌های ساختمانی را سرلوحه اهداف خود می‌داند که نتیجه آن اجرای با کیفیت پروژه‌ها ، رضایتمندی کارفرمایان در کارهای انجام یافته و نهایتاً انتخاب این شرکت بعنوان برترین پیمانکار سال‌های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ است و این موفقیت برای شرکت شهرک سازان بعنوان عضوی از سازندگان و آبادگران صنعت ساختمان کشور مایه مباهات می‌باشد.
در ترسیم اهداف پیش روی شرکت، استفاده از توانمندی‌های علمی و دانش بنیان بمنظور صدور خدمات فنی و مهندسی در بخش برون مرزی مد نظر بوده و در دست اقدام می‌باشد.
محمدرضا حاجی آقا معمار

محمد رضا حاجی آقا معمار

شرکت شهرک سازان با سابقه نیم قرن فعالیت مستمر در صنعت ساختمان، خط مشی خود را استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه، مسئولیت‌پذیری و اجرای با کیفیت پروژه‌های ساختمانی می‌داند و همواره تعامل سازنده با کارفرمایان محترم در پیشبرد پروژه‌ها، سرلـوحه اهداف مدیران شرکت بوده است. رضایتمندی کارفرمایان در پروژه‌های انجام یافته، بخشی از موفقیت‌های این شرکت بعنوان عضوی از سازندگان و آباد گران صنعت ساختمان کشور می‌باشد.

محمد رضا حاجی آقا معمار

محمد رضا حاجی آقا معمار

رئیس هیئت مدیره – مدیر عامل

مهندس داود حاجی آقا معمار
نایب رئیس هیئت مدیره
مهندس مصطفی ورد
عضو هیئت مدیره
مهندس سید ناصر متولی امامی
عضو هیئت مدیره
مهندس حسن کمالی
عضو هیئت مدیره
مهندس علی اکبر اشجع
عضو هیئت مدیره

گواهینامه‌ها و صلاحیت‌های شرکت شهرک سازان